zkouska

Vánoce jsou nerozlučně spojeny se štěstím a radostí. Odpovědí na to, jak ženám pod stromečkem vyčarovat šťastný úsměv na tváři, je malá krabička, ve které se ukrývá třpytivý šperk. Šperky ženy milovaly odjakživa a i dnes jsou dárkem, který ženám rozzáří nejkrásnější svátky roku. A komu tento třpytivý dárek udělá radost? Mamince, přítelkyni, sestře i kamarádce. Je však také skvělým tipem i pro malé princezny, které rády nakukují do máminy šperkovnice.

christmas-2605818_1920

Proč darovat pod stromeček právě šperk?

Ženy se chtějí cítit krásné a právě šperk je tím, co dokáže jejich přirozenou krásu podtrhnout. Šperky jsou navíc považované za symbol lásky, takže pokud přemýšlíte nad dárkem pro svou přítelkyni nebo manželku, promění se tento dárek v nádherné romantické gesto. Šperk je však skvělým tipem na dárek také pro maminku, sestru, babičku nebo třeba kamarádku. Šperky jsou jednoduše dárkem, po němž většina žen sní.

Jak vybrat ten pravý šperk?

Pokud chcete vybrat šperk, který obdarovaná unosí, zaměřte se na to, jaké šperky ji obvykle zdobí. Šperk vybírejte s ohledem na její styl oblékání, materiál i barvu. Šperky vybírejte také podle toho, kam je bude žena nosit. Šperky určené na denní nošení by měly být jemnější a decentnější, aby se hodily k jakémukoliv outfitu, a slavnostnější šperky můžou být naopak výraznější a zdobnější.

Tipy na šperky z lásky

Většině žen se rozbuší srdce ve chvíli, kdy pod stromečkem uvidí malou krabičku, protože dobře tuší, že se v ní skrývá šperk. Pokud chcete tímto šperkem vyjádřit svou lásku, můžete zvolit takový, na němž je symbol, který je s láskou nerozlučně spojený – srdce.

https://www.bangles.cz/naramky-z-chirurgicke-oceli/chirurgicka-ocel-blush-rose/

https://www.bangles.cz/naramky-z-chirurgicke-oceli/chirurgicka-ocel-tiny-hearts-gold/

https://www.bangles.cz/retizky/srdce-zirkony-gold/

Tipy na šperky pro maminku

Jestli právě uvažujete nad tím, že maminku potěšíte šperkem, uvažujete správně. Mamince jistě uděláte radost náramkem, náhrdelníkem i náušnicemi. Krok vedle rozhodně neuděláte, když vyberete jemné a elegantní šperky, které se hodí k jakékoliv příležitosti.

https://www.bangles.cz/retizky/retizek-shell/

https://www.bangles.cz/nausnice/spire-stribro/

https://www.bangles.cz/nausnice-chirurgicka-ocel/close-gold/

Tipy na dárky pro sestru nebo kamarádku

Mladistvými, barevnými a hravými šperky zaručeně potěšíte kamarádku i sestru. Skvělým tipem je náramek, díky kterému si na vás obdarovaná vzpomene pokaždé, když se na něj podívá. Kromě klasického náramku můžete zvolit i náramek na nohu, který je v posledních letech velmi oblíbeným doplňkem.

https://www.bangles.cz/stribrne-naramky-na-nohu/slon/

https://www.bangles.cz/stribrne-naramky/kopretina-nylonova-snurka/

https://www.bangles.cz/stribrne-naramky/pearls-pink-snurka/

Tipy na dárky pro malé princezny

Přemýšlíte nad dárkem pro malou holčičku? Že každoročně dostává k Vánocům hromady hraček a oblečení? Nadělte ji letos pod stromeček třpytivý šperk. Skvělým tipem pro malé holčičky jsou hravé náušničky ze šperkovního stříbra. Zvolte například ty ve tvaru zvířátek nebo sněhuláka, který se k Vánocům dokonale hodí.

https://www.bangles.cz/detske-nausnice/snehulak/

https://www.bangles.cz/detske-nausnice/zabicky/

https://www.bangles.cz/detske-nausnice/velryba/

Nadělte letos pod stromeček radost v podobě krásných šperků Bangles.