Šperk zdarma ke každému prstenu z kolekce prsteny s dárkem 🔥 Akce platí jen do 16. 6. 🥳

Výměna, vrácení, reklamace

Výměna zboží

Nenošené zboží je možné vyměnit do 14 ti dnů od jeho převzetí. V původním balení (pytlíčku či krabičce) nám jej zašlete doporučeně Českou poštou či jiným dopravcem na adresu Bangles.cz, Zaorálkova 1584, 252 63 Roztoky. Vyplňte prosím formulář pro výměnu zboží, který je ke stažení zde. Vyplněný formulář zašlete na e-mailovou adresu info@bangles.cz nebo jej vložte do zásilky s vráceným zbožím. Dopravu hradí zákazník.

Vrácení zboží

Nenošené zboží je možné vrátit do 14 ti dnů od jeho převzetí. V původním balení (pytlíčku či krabičce) nám jej zašlete doporučeně Českou poštou či jiným dopravcem na adresu Bangles.cz, Zaorálkova 1584, 252 63 Roztoky. Vyplňte prosím formulář pro vrácení zboží, který je ke stažení zde. Vyplněný formulář zašlete na e-mailovou adresu info@bangles.cz nebo jej vložte do zásilky s vráceným zbožím. Dopravu hradí zákazník.

Reklamace

Pro uplatnění reklamace prosím využijte formulář, který stáhnete zde. Formulář zašlete spolu s produktem v původním balení (pytlíčku či krabičce) nebo jiném, na adresu Bangles.cz, Zaorálkova 1584, 252 63 Roztoky. Pro zaslání prostřednictvím Zásilkovny nás prosím kontaktujte na e-mail info@bangles.cz.