O nás

Zajímá nás móda a její aktuální dění. Sledujeme nejnovější trendy, a proto víme, že stylový outfit netvoří jen oblečení, ale i doplňky. Krásný a vhodně zvolený doplněk může rozzářit každý outfit. Právě takový doplněk vám přinášíme v podobě nadčasových módních náramků, náušnic, prstenů a řetízků Bangles.

SPOKOJENOST ZÁKAZNÍKŮ NA PRVNÍM MÍSTĚ

Každý typ produktu si projde několikatýdenním testováním ještě předtím, než je vůbec uveden do prodeje. U každého produktu nás zajímají tři základní parametry:

  • kvalita
  • design
  • komfort nošení

Všechny kolekce jsou vybírány dle nejnovějších módních trendů, a tak si můžete být jisti, že se šperky od Bangles svůj outfit vždy skvěle doladíte

Naše vize se řídí třemi základními pravidly:

  • produkty vysoké kvality
  • zachování přijatelné ceny
  • kvalitní zákaznický servis

Víme, že je pro vás důležité vidět produkty i na jiných fotkách, než jen na klasických produktových fotografiích. Foto a videa produktů při reálném nošení můžete každý den sledovat v rámci stories a postů na nášem oficiálním instagramovém profilu. Fotky jsou ve většině případů focené mobilem a nijak neupravované. Informujeme také o chystaných novinkách a probíhajících akcích, a tak se určitě vyplatí náš instagramový profil sledovat.

Sledujte i náš facebookový profil. Dvakrát do týdne se můžete těšit na fotky šperků a každý den naleznete inspiraci v rámci našich stories. Samozřejmostí jsou nejnovější informace o akcích, novinkách či naskladnění oblíbených produktů. Na Facebooku se můžete podívat třeba i na to, jak nás hodnotí naši zákazníci. Oficiální facebookový profil Bangles.cz najdete zde.

Reakce a foto přímo od našich zákazníků naleznete v sekci Hodnocení a foto zákazníků. :-)