Doručujeme do ČR i na Slovensko. Odesílání zásilek není aktuální situací ovlivněno. Pro platbu na dobírku zvolte dopravu Zásilkovnou. Děkujeme :-)

O nás

Bangles.cz šperky s láskou

Zajímá nás móda a její aktuální dění. Sledujeme nejnovější trendy, a proto víme, že stylový outfit netvoří jen oblečení, ale i doplňky. Krásný a vhodně zvolený doplňěk může rozzářit každý outfit. Právě takový doplněk vám přinášíme v podobě nadčasových módních náramků, náušnic a řetízků Bangles.

SPOKOJENOST ZÁKAZNÍKŮ NA PRVNÍM MÍSTĚ

Každý typ produktu si projde několikatýdenním testováním ještě předtím, než je vůbec uveden do prodeje. U každého produktu nás zajímají tři základní parametry:

  • kvalita
  • design
  • komfort nošení

Všechny kolekce jsou vybírány dle nejnovějších módních trendů, a tak si můžete být jisti, že s náramky, náušnicemi a řetízky od Bangles svůj outfit vždy skvěle doladíte

Jsme jediní s tímto stylem v České republice a na Slovensku. Naše vize se řídí třemi základními pravidly:

  • produkty vysoké kvality
  • zachování přijatelné ceny
  • kvalitní zákaznický servis

Víme, že je pro vás důležité vidět produkty i na jiných fotkách, než jen na klasických produktových fotografiích. Pravidelně tak přidáváme reálné fotky na náš oficiální instagramový profil. Fotky jsou ve většině případů focené mobilem a nijak neupravované. Můžete tak vidět naše šperky i při běžném nošení. Každý den zveřejňujeme fotky v instagramových stories. Informujeme také o chystaných novinkách a probíhajících akcích, a tak se určitě vyplatí sledovat náš instagramový profil, který najdete zde.

Sledujte i náš facebookový profil. Přidáváme tam obvykle dvakrát do týdne reálné fotky šperků, informujeme o případných akcích, novinkách či naskladnění žádaných produktů. Na facebooku se můžete podívat třeba i na to, jak nás hodnotí naši zákazníci. Oficiální facebookový profil Bangles.cz najdete zde.

 

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací