O nás

Dan a Iva zakladatelé e-shopu Bangles.cz

Dan a Iva, zakladatelé e-shopu Bangles.cz

Zajímá nás móda a její aktuální dění. Sledujeme nejnovější trendy, a proto víme, že stylový outfit netvoří jen oblečení, ale i doplňky. Krásný a vhodně zvolený doplněk může rozzářit každý outfit. Právě takový doplněk vám přinášíme v podobě nadčasových módních náramků, náušnic, prstenů, řetízků a náhrdelníků Bangles.

SPOKOJENOST ZÁKAZNÍKŮ NA PRVNÍM MÍSTĚ

Ověřeno zákazníky

Každý typ produktu si projde několikatýdenním testováním ještě předtím, než je vůbec uveden do prodeje. U každého produktu nás zajímají tři základní parametry:

  • kvalita
  • design
  • komfort nošení

Všechny kolekce sami vybíráme dle nejnovějších módních trendů, a tak si můžete být jisti, že se šperky od Bangles svůj outfit vždy skvěle doladíte

Naše vize se řídí třemi základními pravidly:

  • produkty vysoké kvality
  • zachování přijatelné ceny
  • kvalitní zákaznický servis

Víme, že je pro vás důležité vidět produkty i na jiných fotkách, než jen na klasických produktových fotografiích s bílým pozadím. Foto a videa produktů při reálném nošení vám každý den postujeme v rámci stories a příspěvků na nášem oficiálním instagramovém profilu. Fotky jsou ve většině případů focené mobilem a nijak neupravované. Informujeme vás také o chystaných novinkách a probíhajících akcích, a tak se určitě vyplatí náš instagramový profil sledovat.

šperky reálné nošení

Sledujte i náš facebookový profil. Můžete se pravidelně těšit na fotky šperků při nošení a nalézat inspiraci v našich stories. Samozřejmostí jsou nejnovější informace o akcích, novinkách či naskladnění oblíbených produktů. Na Facebooku se můžete podívat třeba i na to, jak nás hodnotí naši zákazníci. Oficiální facebookový profil Bangles.cz najdete zde.

Reakce a foto zakoupených šperků přímo od našich zákazníků naleznete v sekci Hodnocení a foto zákazníků. 

Přejeme Vám příjemný nákup a spoustu radosti ze šperků Bangles. :-)