O nás

Zajímá nás móda a její aktuální dění. Sledujeme nejnovější trendy, a proto víme, že stylový outfit netvoří jen oblečení, ale i doplňky. Krásný a vhodně zvolený doplňěk může rozzářit každý outfit. Právě takový doplněk vám přinášíme v podobě nadčasových módních náramků a náušnic Bangles.

SPOKOJENOST ZÁKAZNÍKŮ NA PRVNÍM MÍSTĚ

Každý produkt si projde několikatýdenním testováním ještě předtím, než je vůbec uveden do prodeje. Všechny náramky a náušnice jsou z nerezové chirurgické oceli. U každého produktu nás zajímají tři základní parametry:

  • kvalita
  • design
  • komfort nošení

Všechny kolekce jsou vybírány dle nejnovějších módních trendů, a tak si můžete být jisti, že s náramky a náušnicemi od Bangles svůj outfit vždy skvěle doladíte. 

Jsme jediní s tímto stylem v ČR. Naše vize se řídí třemi základními pravidly:

  • produkty vysoké kvality
  • zachování přijatelné ceny
  • kvalitní zákaznický servis

Snažíme se, abyste mohli vidět naše produkty i na jiných fotkách, než jen na klasických produktových fotografiích. Pravidelně přidáváme fotky na náš oficiální instagramový profil. Fotky jsou ve většině případů focené mobilem a nijak neupravované. Můžete tak vidět naše šperky i při běžném nošení. Každý den přidáváme fotky do instagramových stories. Informujeme také o chystaných novinkách a probíhajících akcích, a tak se určitě vyplatí sledovat náš instagramový profil, který najdete zde.

Vyplatí se určitě sledovat i náš facebookový profil, kam přidáváme obvykle dvakrát do týdne reálné fotky náramků a náušnic, informujeme o případných akcích, novinkách či naskladnění žádaných produktů. Na facebooku se můžete podívat třeba i na to, jak nás hodnotí naši zákazníci. Oficiální facebookový profil Bangles.cz najdete zde.