Hit léta? Šňůrkové náramky!

Popularita šňůrkových náramků dramaticky vzrůstá! Důvodů je několik. Tento typ náramku je velmi pohodlný s možností úpravy velikosti a navíc je jednoduše krásný a efektní. Za každým jednotlivým náramkem stojí poctivá ruční výroba. V samotném náramku se snoubí jednoduchá nylonová šňůrka s méně či více výrazným prvkem ze šperkovního stříbra 925. Stříbrné prvky jsou antikorozně upraveny a některé dozdobeny vsazenými zirkony.

Náramek křížek a náušnice se zirkony  Náramky se slonem a srdíčkem  Náramek na šňůrce s kopretinou 

Velmi oblíbený je náramek s prvkem křížku, který již potěšil spoustu žen v České i Slovenské republice. Kdo preferuje zvířecí motiv a štěstí k tomu, může se ozdobit náramkem se slonem. Pro milovníky květin máme v nabídce velice žádaný náramek s kopretinou. Tento náramek skvěle doplníte náušnicemi a prstenem s kopretinou. Velkým hitem je minimalistický šňůrkový náramek se třemi krystaly Preciosa. Motiv lásky – srdce, je k dostání hned v několika variantách. Symbol volnosti a svobody (dle některých zdrojů symbol andělské čistoty) objevíte u několika náramků. Někteří možná již tuší, že hlavním motivem těchto náramků jsou křídla. Objevit můžete náramek s křídly a tyrkysově zelenou šňůrkou. Luxusním kouskem je náramek Andělské křídlo, který je zdoben vsazenými zirkony (k dostání se stříbrným a zlatým křídlem).  K romantickým povahám se dozajista hodí náramek s růžovou šňůrkou, jehož hlavním prvkem je mašle. Originální náramek, který se nikdy neokouká, to je jistě náramek Filigrán. Jedinečný symbol, jež má v každém jednotlivém náboženství svůj význam již od pradávna, je symbol stromu života - Náramek Strom života & nylonová šňůrka. Symbol stromu života vyobrazuje jakousi jednotu a vzájemné propojení všeho živého na naší planetě.  Pro ty, co hledají náramek s hlubším významem, je v kolekci další populární symbol - symbol nekonečna. Magický symbol ležaté osmičky svým významem symbolizuje cyklickou podstatu života na Zemi, tedy nikdy nekončící návrat od konce k začátku (vždy něco končí a něco nového začíná). Milovníky hor zaručeně okouzlí náramek Hory & nylonová šňůrka. Medailonek v podobě hor naleznete také na řetízku Hory, se kterým náramek perfektně sladíte. Pokud máte raději šplouchání vln, pláže a sluníčko, náramek s mořskou hvězdicí či šňůrkový náramek s kotvou jsou pro vás těmi pravými kousky. Kotva je znamením síly, oddanosti, naděje, věrnosti v lásce a je také vnímána jako symbol obchodních úspěchů. Tento motiv objevíte i na několik dalších špercích v našich kolekcích. Nebo byste raději perlové náramky? Můžete vybírat v kolekci náramků s přírodními sladkovodními perlami. Velkým hitem z edice Bangles šňůrkových náramků je náramek se symbolem kruhu a vsazenými zirkony, na jehož šňůrku jsou navlečeny bílé korálky. Tento náramek, který působí velmi luxusně, je z dané edice nejvýraznějším kouskem.

Náramek šnůrka a korálky čtverec  52941804_2189240328006333_7055498396689235968_n  šnůrkové náramky

V letním období se mnoho z nás jde osvěžit k vodě. Jak je to s koupáním a šňůrkovými náramky? Voda těmto náramkům nevadí. Je třeba však myslet na to, že stříbrný prvek po kontaktu s vodou dříve začne oxidovat. Šperky vlivem času zoxidují i při běžném nošení v suchu, čemuž se zabránit nedá. Oxidace se však dá lehce zbavit vyčištěním šperku. Víte, která voda šperkům prospívá a která naopak škodí? Se kterými našimi šperky můžete bez problému dělat parádu i u vody a které raději odložit? Více se dozvíte v článku Šperky do vody, ano či ne?

Každý člověk má svůj jedinečný vkus, osobnost i styl. Z tohoto důvodu je i naše kolekce šňůrkových náramků velmi různorodá, aby jste si mohli vybrat přesně ten pravý kousek, který bude zdobit vaše zápěstí.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení