Doručujeme do ČR i na Slovensko. Odesílání zásilek není aktuální situací ovlivněno. Pro platbu na dobírku zvolte dopravu Zásilkovnou. Děkujeme :-)

Hit léta? Šňůrkové náramky!

Popularita šňůrkových náramků dramaticky vzrůstá! Důvodů je několik. Tento typ náramku je velmi pohodlný s možností úpravy velikosti a navíc je jednoduše krásný a efektní. Za každým jednotlivým náramek stojí poctivá ruční výroba. V samotném náramku se snoubí jednoduchá nylonová šňůrka s méně či více výrazným prvkem ze šperkovního stříbra 925. Stříbrné prvky jsou antikorozně upraveny a některé dozdobeny vsazenými zirkony.

Náramek křížek a náušnice se zirkony  Náramky se slonem a srdíčkem  Náramek na šňůrce s kopretinou 

Velmi oblíbený je náramek s prvkem křížku, který již potěšil spoustu žen v České i Slovenské republice. Kdo preferuje zvířecí motiv a štěstí k tomu, může se ozdobit náramkem se slonem. Pro milovníky květin máme v nabídce velice žádaný náramek s kopretinou. Motiv lásky – srdce, je k dostání hned v několika variantách.  Minimalistické prvky jsou zakotveny v náramku s výstižným názvem Přímka, který je posetý čirými zirkony. Dalším kouskem minimalistického stylu je náramek, jež má taktéž geometrický název – Kruh. Symbol volnosti a svobody (dle některých zdrojů symbol andělské čistoty) objevíte hned u dvou náramků. Někteří možná již tuší, že hlavním motivem těchto náramků jsou křídla. K romantickým povahám se mimo zmiňované náramky se srdci hodí dozajista i náramek s růžovou šňůrkou, jehož hlavním prvkem je mašle. Originální náramek, který se nikdy neokouká, to je jistě náramek Filigrán. Jedinečný symbol, jež má v každém jednotlivém náboženství svůj význam již od pradávna, je symbol tzv. stromu života. Tímto symbolem byl inspirován náramek s obdobným názvem – Strom. Symbol stromu života vyobrazuje jakousi jednotu a vzájemné propojení všeho živého na naší planetě.  Velkým hitem z edice Bangles šňůrkových náramků je náramek se symbolem kruhu a vsazenými zirkony, jehož šňůrka je dozdobena bílými korálky. Tento náramek, který působí velmi luxusně je z dané edice nejvýraznějším kouskem.

Náramek šnůrka a korálky čtverec  52941804_2189240328006333_7055498396689235968_n  šnůrkové náramky

V letním období se mnoho z nás jde osvěžit k vodě. Jak je to s koupáním a šňůrkovými náramky? Voda těmto náramkům nevadí. Je třeba však myslet na to, že stříbrný prvek po kontaktu s vodou dříve začne oxidovat. Šperky vlivem času zoxidují i při běžném nošení v suchu, čemuž se zabránit nedá. Oxidace se však dá lehce zbavit vyčištěním šperku. Víte, která voda šperkům prospívá a která naopak škodí? Se kterými našimi šperky můžete bez problému dělat parádu i u vody a které raději odložit? Více se dozvíte v článku Šperky do vody, ano či ne?

Každý má svůj jedinečný vkus, osobnost i styl. Z tohoto důvodu je i naše kolekce šňůrkových náramků velmi různorodá a tak si každý vybere ten pravý.

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací