Expedice objednávek není aktuální situací ovlivněna. Doručujeme do ČR i na Slovensko. Při platbě na dobírku zvolte dopravu Zásilkovnou. Společně to zvládneme! :-)

Dětské náušnice

Náušnice pro mladé slečny

Dospělým již radost děláme. Myslíme však i na ty nejmenší, a tak jsme pro ně vytvořili kolekci stříbrných dětských náušnic. Všechny dětské náušnice v naší kolekci jsou vyrobeny bez přidání niklu. Náušnice jsou tak zdravotně nezávadné i pro ty, kteří jsou na nikl, který je často obsažen ve stříbrných špercích, alergičtí. V kolekci dětských náušnic naleznete puzetové náušnice, neboli tzv. pecky různých tvarů, barev a velikostí. Když už uděláte radost dětěm, proč ji nedopřát i sobě? :-) Vybírat můžete z naší kolekce stříbrných náušnic nebo náušnic z chirurgické oceli. Pro vyšperkování zápěstí nabízíme spousty druhů náramků. Ke stříbrným náušnicím pro holčičky doporučujeme i některé šňůrkové náramky, které díky nastavitelné úpravě velikosti padnou i na menší ručku. Naše šňůrkové náramky mají vždy hlavní prvek ze stříbra, a tak se ke stříbrným náušnicím velmi dobře hodí. Ozdobit krk můžete některým šperkem z kolekce řetízků.

 
239
3991239399

Stránka 1 z 1 - 22 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 22 položek celkem

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací