Víte, co bude na jaře in?

Ještě nedávno byla ve 4 hodiny odpoledne tma, ale teď už je i v 6 hodin stále světlo. Jaro prostě milujeme! Nese s sebou samá pozitiva (když pomineme jarní únavu), jako např. sluníčko, vyšší teploty, rozkvetlé květiny, odhazování milionů vrstev oblečení a hlavně – barvy a nové trendy!

fashion-show-1746581_1280

Hlavní fashion weeky jsou už za námi, takže trendy na jaro/léto 2018 jsou už konečně odhaleny! Přehlídky v Praze, New Yorku, Londýně, Paříži či Miláně představily spoustu novinek, ale i překvapivé návraty trendů, které bychom (aspoň někteří z nás) nechali raději zapomenuté. :-)

Co tedy letos musíte bezpodmínečně mít, abyste tzv. šli s módou?

LEDVINKY

Ano – to je přesně ta věc, kterou si mnoho z nás asi neumí představit, že by zase nosili. Nicméně ve své podstatě je to velice praktická věc. Lze ji dát kolem pasu, nebo ležérně přehodit přes rameno. Takže pokud si vyberete nějakou opravdu stylovou a dotvoříte k ní i svůj outfit do tzv. street stylu, tak proč ne?

LOGA KAM SE PODÍVÁŠ

Loga, loga, loga. Tak ta budou letos všude! Máte-li doma tričko nebo mikinu s logem na prsou, tak šup na sebe! Bude z vás trendy hvězda!

DENIM

Tento styl se tu drží už nějakou dobu a my jsme za to rádi. Tento styl je opravdu cool a je velice slušivý. My to vidíme následovně – džínové bundičky, košile, halenky, šaty, … a ideálně s perličkovou aplikací. Denim by rozhodně neměl chybět ve vašem šatníku!

pocket-2324242_640_1

PASTELKY

Pastelové odstíny budou vévodit jaru tohoto roku. Vlastně když se řekne „barvy jara“, tak nás napadne hned žlutá, zelená, modrá, červená, růžová. A jemné pastelové tóny jsou naprosto ideální a hlavně opravdu krásné. Jemnost barev lze doplnit i „drsnějšími“ doplňky, nebo se stačí prostě držet jemných barev, kterými rozhodně nic nezkazíte.

PINK LADY!

Jak už zpívala Ilona Csáková: „Jen růžová to může být…!“. Ano! My růžovou milujeme, a to nejen na oblečení, ale i ve špercích. Jistě mnoho z nás (ne-li každá) máme v šatníku nějaký ten růžový kousek. A teď je pravý čas ho vytáhnout! Je jedno, jestli je to barva světlá, sytá, neonová. Fantazii se meze nekladou a všechny odstíny růžové budou prostě hitem. :-)

A když už jsme se zmínili o těch špercích – barva rose gold je trendem také už nějaký ten pátek a jsme moc rádi, že i letos trendem zůstane. V barvě rose gold můžete mít vlastně cokoli. Hodinky, náramky, náušnice, řetízky, prsteny, … A jaké trendy skvosty můžete zakoupit přímo na našich stránkách?

 IMG_6301širokoNáušnice Zirconia a náramek Sparkle rose gold.IMG_6302široko

Určitě doporučíme tyto náušnice s náramkem, které můžete nosit buď v setu, nebo samostatně. Kroužkové náušnice sednou každému a jemný třpytivý náramek ozdobí vaše zápěstí jak u sportovního, tak u elegantního outfitu.

Do oka by vám mohly padnout také tyto náušnice ve tvaru kapky, které díky zirkonu a zlatému zakončení mohou nosit majitelky jak stříbra, tak bílého či žlutého zlata. Pokaždé budou ladit!

IMG_6303široko
 Náušnice Golden drop.