Letní kolekce šperků Bangles

Nezahálíme ani ve velmi horkých letních dnech a připravili jsme si pro vás opět nové kousky v podobě stylových náramků a náušnic z nerezové chirurgické oceli. Do nové kolekce jsme vzhledem k letnímu období zařadili i šperky, se kterými se můžete bez obav koupat. Zaměřili jsme se na čistý design a štíhlé linie s moderními prvky, které jsou právě trendy.

1415

Velmi působivý je náramek Node se zajímavým hlavním prvkem v podobě uzlu. Náramek se jednoduše nandá na ruku a díky své lehkosti je velmi pohodlný na nošení. Jeho konstrukci lze lehce dotvarovat tak, aby se co nejvíce přizpůsobil ruce. Vaší nádherně opálenou pleť krásně zvýrazní tento náramek ve stříbrném provedení, který si nemusíte odložit ani při koupání. Na své si přijdou i ti, co chtějí svůj outfit doplnit raději zlatou barvou – náramek je i ve zlatém provedení.

38085547_2058205034443197_4190324983383195648_n109

Romantickým povahám určitě přinese štěstí náramek Cloverleaf s hlavním motivem čtyřlístku vykládaného broušenými zirkony. Dle staré legendy čtyřlístek na zem přinesla Eva, když byla s Adamem vyhnána  z ráje. Čtyři lístky mají jako symbol vyjadřovat čtyři roční období, ale i přírodní živly - vodu, oheň, zemi a vduch. Další význam lístků je uváděn jako víra, naděje, láska a štěstí. Náramek s pověstným symbolem čtyřlístku máme v provedení růžového zlata. Šperky v tzv. „rose gold“ barvě se stávají u žen čím dál tím více populárnější, a proto zařazujeme do nové kolekce právě toto barevné provedení.

1319

Novou kolekci šperků dále doplňuje náramek Infinity, jenž je k dostání ve zlatém i stříbrném provedení. Štíhlé linie náramku jsou doplněny symbolem ležaté osmičky. Málokdo ví, že tento symbol není jen matematickým vyjádřením nekonečna, ale má spoustu dalších významů. Ve starověkém Egyptě zobrazovali v podobě ležaté osmičky hada požírajícího vlastní ocas. Tento symbol vyjadřoval nekonečný návrat od konce k začátku, respektive cyklickou podstatu života na Zemi. Symbol ležaté osmičky může také nést význam nekonečné náklonnosti k druhé osobě. Náramkem Infinity tak můžete obdarovat vaši drahou polovičku a vyjádřit jí tím svou neutuchající lásku.

Rozšířili jsme také pomalu se rozrůstající kolekci náušnic. Zařadili jsme všemi oblíbený symbol srdce, ale třeba i náušnice s perlami, které sluší každé ženě, neboť jak se říká, perly odráží ženský půvab a krásu.  Tyto a další nové kousky najdete v sekci "Nová kolekce".