Šperk zdarma ke každému prstenu z kolekce prsteny s dárkem 🔥 Akce platí jen do 16. 6. 🥳

Tipy na vánoční dárky

DSC_0627_BanglesTipy na vánoční dárky pro ženu

Vánoce se nezadržitelně blíží a s nimi i čas vymýšlení dárku pro vaše blízké. Najít inspiraci bývá obtížné, proto vám přinášíme tipy na dárky pro přítelkyni, manželku, ale i babičku a kamarádky.

Nákup na našem webu vám ušetří čas shánění dárků v přeplněných obchodních centrech. Tento předvánoční čas určitě rádi využijete jinak :) 

Proč šperk od Bangles.cz?

Jsme e-shopem s jedinečnými šperky z chirurgické oceli, které potěšily už nespočet zákaznic. Nově vám exkluzivně přinášíme  zimní kolekci, zaměřenou na ženy s citem pro eleganci a detail. V nové kolekci jsme se soustředili na minimalismus, který perfektně podtrhne styl nositelky. Pro ženy, které mají rády dotek luxusu, zařazujeme vysoce trendy náramky ve tvaru šroubu v barvě zlaté i stříbrné s dokonale broušenými zirkony. Z vlastní zkušenosti víme, že šperky darované od srdce jsou ty nejcennější. Darujte i vy šperk s motivem srdce. Na výběr máte z několika variant.

DSC_0583_Bangles                    Věříme, že v naší kolekci vyberete vánoční dárky, se kterými rozsvítíte nejeden úsměv na tváři.