Šperk zdarma ke každému prstenu z kolekce prsteny s dárkem 🔥 Akce platí jen do 16. 6. 🥳

Podzimní kolekce online!

Podzim se nese ve znamení minimalismu a elegance

Ano, a v tomto duchu se nese i naše podzimní kolekce, kterou jsme vám před nedávnem představili. Náramky v klasických barevných tónech - stříbrné, zlaté a rose gold, doplněné dokonale broušenými zirkony vysoké kvality. 

Vyslechli jsme vaše přání a zařadili jsme opět do prodeje náramky ve tvaru pásku. Ty jsou nyní k dostání ve flexibilní variantě a navíc vyšperkovány o variabilní zapínání, tudíž se krásně přizpůsobí každému tvaru zápěstí. Trendem jsou šperky, které lze snadno kombinovat. I na to jsme při vymýšlení nové podzimní kolekce mysleli. Kombinace náramku s magnetickým zapínáním Náramek chirurgická ocel magnetic bangle se spoustou zirkonů s páskem Náramek chirurgická ocel pásek stříbrná vypadá dokonale, co říkáte?

21558005_1894777004119335_5975517469398912554_n

 

Horkou novinkou jsou náramky s motýly, které potěší nejen romantickou nositelku. Přestože má náramek dívčí motiv, působí na ruce velmi sofistikovaně a luxusně. Do nové kolekce jsme zařadili i vaše oblíbené stálice v dalších barevných provedeních. Už jste viděli Náramek chirurgická ocel & stříbrné srdce nebo Náramek chirurgická ocel rose gold & zirkon? Tyto a mnoho dalších novinek již v prodeji!

228270-1237

  

 

 

 

  

 

Najděte si ten, který podtrhne vaši osobitost

http://www.bangles.cz/naramky/