Šperk zdarma ke každému prstenu z kolekce prsteny s dárkem 🔥 Akce platí jen do 16. 6. 🥳

Tipy na vánoční dárky, se kterými oslníte každou ženu

Vánoce jsou nerozlučně spojeny se štěstím a radostí. Odpovědí na to, jak ženám pod stromečkem vyčarovat šťastný úsměv na tváři, je malý pytlíček, ve kterém se ukrývá třpytivý šperk. Šperky ženy milovaly odjakživa a i dnes jsou dárkem, který ženám rozzáří nejkrásnější svátky roku. A komu tento třpytivý dárek udělá radost? Mamince, přítelkyni, sestře i kamarádce. Je však také skvělým tipem i pro malé princezny, které rády nakukují do máminy šperkovnice.

Dárky od bangles pod stromeček

Proč darovat pod stromeček právě šperk?

Ženy se chtějí cítit krásné a právě šperk je tím, co dokáže jejich přirozenou krásu podtrhnout. Šperky jsou navíc považované za symbol lásky, takže pokud přemýšlíte nad dárkem pro svou přítelkyni nebo manželku, promění se tento dárek v nádherné romantické gesto. Šperk je však skvělým tipem na dárek také pro maminku, sestru, babičku nebo třeba kamarádku. Šperky jsou jednoduše dárkem, po němž většina žen sní.

Jak vybrat ten pravý šperk?

Pokud chcete vybrat šperk, který obdarovaná unosí, zaměřte se na to, jaké šperky ji obvykle zdobí. Šperk vybírejte s ohledem na její styl oblékání, materiál i barvu. Šperky vybírejte také podle toho, kam je bude žena nosit. Šperky určené na denní nošení by měly být jemnější a decentnější, aby se hodily k jakémukoliv outfitu, a slavnostnější šperky můžou být naopak výraznější a zdobnější.

Tipy na šperky z lásky

Většině žen se rozbuší srdce ve chvíli, kdy pod stromečkem uvidí malý pytlíček, protože dobře tuší, že se v něm skrývá šperk. Pokud chcete tímto šperkem vyjádřit svou lásku, můžete zvolit takový, na němž je symbol, který je s láskou nerozlučně spojený – srdce.

Náramky se srdci pure  náramky s červenými srdci  řetízek srdce stříbrný

Tipy na šperky pro maminku

Jestli právě uvažujete nad tím, že maminku potěšíte šperkem, uvažujete správně. Mamince jistě uděláte radost náramkem, náhrdelníkem i náušnicemi. Krok vedle rozhodně neuděláte, když vyberete jemné a elegantní šperky, které se hodí k jakékoliv příležitosti.

náušnice se zirkony minimalistickéřetízek ve tvaru vNáušnice kruhové se zirkony

Tipy na dárky pro sestru nebo kamarádku

Mladistvými, barevnými a hravými šperky zaručeně potěšíte kamarádku i sestru. Skvělým tipem je náramek, díky kterému si na vás obdarovaná vzpomene pokaždé, když se na něj podívá. Kromě klasického náramku můžete zvolit i náramek na nohu, který je v posledních letech velmi oblíbeným doplňkem.

náramek s nápisem love  šňůrkový náramek kopretina  náramek na nohu nekonečno

Tipy na dárky pro malé princezny

Přemýšlíte nad dárkem pro malou holčičku? Že každoročně dostává k Vánocům hromady hraček a oblečení? Nadělte ji letos pod stromeček třpytivý šperk. Skvělým tipem pro malé holčičky jsou hravé náušničky ze šperkovního stříbra. Zvolte například ty ve tvaru zvířátek nebo sněhuláka, který se k Vánocům dokonale hodí.

dětské náušnice velryby    dětské náušnice žabičky  dětské náušnice srdce opálové

Nadělte letos pod stromeček radost v podobě krásných šperků Bangles.

Kolekce šperků_2