Doručujeme do ČR i na Slovensko. Odesílání zásilek není aktuální situací ovlivněno. Pro platbu na dobírku zvolte dopravu Zásilkovnou. Děkujeme :-)

Stříbrné náušnice – Objevte novou kolekci od Bangles.cz

Mnoho zákaznic se nás ptalo, zda zveřejníme kolekci dalších náušnic. Ne však z chirurgické oceli, ale náušnic vyrobených ze stříbra. Přání jsme vyslyšeli a nově zařazujeme kolekci náušnic ze šperkovního stříbra 925. Náušnice jsou vhodné i pro alergiky na nikl, neboť k výrobě těchto náušnic nebyl žádny nikl použit. Nad různými prvky jsme přemýšleli tak, aby si každý přišel na své a zároveň aby náušnice šly hezky sladit s našimi náramky a řetízky.

 

V kolekci naleznete náušnice puzetové a náušnice závěsné. Zařadily jsme symboly srdcí, a to hned v několika provedeních. Náušnice (Srdce opálové) jsou puzetového typu. Náušnice zaujmou především vloženým opálem, který díky své fialovo tyrkysové barvě vytváří až magický dojem. Aby kámen dokonale vynikl, stříbro náušnic je oxidované a dále ještě antikorozně upravené. Další náušnice se srdci jsou závěsné, velmi lehké a pohodlné na nošení. Jejich design je jednoduchý a jasný. V jednoduchosti je přeci krása, že? Přesvědčte se sami. Prohlédněte si náušnice Zavěšená Srdce.

Náušnice Srdce OpálovéStříbrné náušnice Zavěšená SrdceNáušnice křížky stříbrnéStříbrné náušnice s motýlky

Když už jsme u těch symbolů, za zmínku stojí určitě náušnice Křížky, které můžete krásně sladit s velice oblíbeným šňůrkovým náramkem Křížek. Stejně jako náramek jsou náušnice dozdobeny pečlivě vsazenými zirkony. Symbol krásy, přeměny a křehkosti naleznete v náušnicích se symbolem motýlka. Náušnice jsou osazeny drobnými zirkonky. V každé náušnici jich je hned šestnáct.

Jako další jsme zařadili náušnice s nádherným hlavním prvkem v podobě perel. Závěsné náušnice Perly jsou velmi příjemné na uchu a jejich perla je lehce narůžovělá. Puzetové náušnice Perličky jsou o něco drobnější, avšak také velmi krásné. Každého zaujmou na první pohled. Jiskru jim dodává zakulacený prvek osazený zirkony.

Velice zajímavé a na uchu efektní jsou náušnice, které svým tvarem připomínají knoflík. Do náušnic jsou pečlivě zasazeny čiré zirkony, díky nimž náušnice působí velmi luxusně. Kdo by rád elegantní náušnice minimalistického stylu, nechť sáhne po náušnicích Kroužky. Náušnice jsou tvořeny dvěma navzájem spojenými útvary. Zepředu působí náušnice jako spojení dvou kroužků, z pohledu ze strany poznáte, že jedním útvarem je malý ovál. Oba prvky jsou posázeny zirkony. Tyto náušnice jsou opravdu krásné, přesvědčte se sami. V kolekci objevíte i náušnice upravené do stylové barvy růžového zlata. Náušnice působí jako kulatá placička, která je z půlky poseta drobnými zirkony. Tyto a další nádherné kousky z kolekce stříbrných náušnic si můžete prohlédnout zde.

Náušnice stříbrné s perlami34952Stříbrné náušnice knoflíky a zirkonyStříbrné náušnice spojené kroužkyStříbrné náušnice růžové zlato zirkonyzobrazit kolekci náušnic

 

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací