Náramek Kůň stříbro 925

Kód: 3045
649 Kč
Skladem - ihned k odeslání
Možnosti doručení
  • stříbro ryzosti 925
  • oblíbený motiv koně
  • nastavitelná velikost

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stříbrný náramek s přívěskem koně je neodolatelnou volbou pro každou ženu, která touží vyjádřit svou lásku a obdiv k těmto úžasným zvířatům. Náramek je perfektním doplňkem pro jakoukoli příležitost. Jeho precizní design a kvalitní zpracování zajišťují, že se budete cítit i vypadat opravdu stylově. Náramek si navíc můžete snadno přizpůsobit přesně podle svého zápěstí. Jeho nastavitelná délka vám umožní nosit ho pohodlně a bezpečně. Ať už jej budete nosit každý den nebo jen při speciálních příležitostech, stříbrný náramek s přívěskem koně vám vždy dodá tu správnou dávku elegance a jemnosti.

Dopřejte si tento úžasný kousek šperku a dokonale doplňte svůj outfit. Bez ohledu na to, zda se jedná o formální společenskou událost nebo jen obyčejný den v práci, tento náramek vám přinese radost a zároveň přitáhne obdiv ostatních. Staňte se středem pozornosti a zaujměte okolí vaším vkusem a šarmem. Stříbrný náramek s přívěskem koně vás bude nádherně doplňovat a vy při každé příležitosti budete vypadat fantasticky. Nechť váš šperk mluví za vás a vyjadřuje váš jedinečný vkus a estetické cítění. Každý den je dostatečným důvodem, abyste se obklopili krásou a dokonalostí.

Symbol koně

Kůň je zvíře spojované s elegancí, sílou a svobodou. Jeho symbolický význam se objevuje v mnoha kulturách a tradicích po celém světě. Kůň také představuje nezávislost, neboť se může pohybovat rychle a volně. Kůň je jakési spojení mezi reálným a magickým světem, propuštěním naší divoké a hravé stránky, kterou všichni máme uvnitř. Takže, ať už věříte na symboliku koně nebo jej prostě jen obdivujete, není žádnou náhodou, že tato majestátní stvoření jsou tak často zvýrazněna na špercích a oslavována po celém světě. Jejich přítomnost nás podporuje k sebevědomí, síle a růstu. Vždyť symbol koně je toliko vyjádřením naší vlastní síly, odhodlání a touhy po volnosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stříbrné náramky
materiál: stříbro
barva: stříbrná
motiv: zvířecí, kůň
délka: 14 - 17 cm, 17 - 20 cm
určení: dámské
druh šperku: náramek
úprava: antikorozní úprava + ryzí stříbro plátované
hmotnost stříbra: 0,85 g
rozměr přívěsku koně: 13 mm x 8 mm
tloušťka řetízku: 1 mm
nastavitelná délka náramku: 16 cm - 20 cm (na obvod zápěstí 14,5 - 19,5 cm)
typ zapínání: očko (pérový kroužek)